Locksan

En son güncellendiği tarih: 15 Ara 2019İNC Loto Ekipmanları olarak Locksan firmasının geniş ürün yelpazesini siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlardan sunacağız.


Güvenliği kazandıran ürünler sunduğumuz bir mesleğe dahil olmak, müşterilerimize temel yükümlülüğümüz olarak iş kazalarını minimuma indirmek ve bu hizmetin daha uygun fiyata sunulabileceğini göstermeyi hedef edindik.Bundan dolayı ileriye dönük yenilikleri pekiştirmek için aralıklı olarak distrübütörü olduğumuz firmaların geniş ürün yelpazesini takip ederek siz değerli müşterilerimize sunmaya devam edeceğiz. Müşterilerimize kaliteli ürünler sunmak, normlara sıkı sıkıya bağlı kalmak, güler yüzlü bir şekilde iletişim kurmak, her konuda yardımcı olmak en büyük kurallarımızdan biridir.


Dünya'da yaygın bir şekilde uygulanan OSHA standartlarına direktifi gereği firmalarda tehlikeli enerjinin kontrolü sağlanmalıdır. Bu kontrolde ancak LOTO (EKED) çalışması ile mümkün olmaktadır.


İNC LOTO EKİPMANLARI olarak amacımız tüm Türkiye'de LOTO çalışmasını yaygınlaştırmak ve " kaliteli ürün, uygun fiyat " politikamız ile her çalışan bireyin LOTO (EKED) kullanmasını sağlamak ve bunu kurum kültürü haline getirmektir. Özellikle elektrik bakım, mekanik bakım veya üretim departmanında çalışan arkadaşları eğitimlerle bilinçlendirerek ve daha sonra uygulama aşamasında onları bu projeye dahil ederek tehlikeli enerji kaynaklı iş kazalarını minimuma indirmek LOTO çalışmasının hedefi olacaktır.


Türkiye'de her yıl etiketleme kilitleme yapılmadığından dolayı yüzlerce insan hayatını kaybetmekte ve uzuv kaybı yaşamaktadır. LOTO (EKED) ürünlerini " kaliteli ürün, uygun fiyat " politikamız ile siz değerli çalışanlara ulaştırmak İNC LOTO EKİPMANLARI firmasının ilk ilkesidir.


İNC LOTO EKİPMANLARI 2005 yılından bu yana " Lokcsan Ürünleri " konusunda hizmet veren Locksan firmasının Türkiye distribütörüdür.39 görüntüleme1 yorum