REFERANSLARIMIZ

" Bandırma Vitaminli Yem Sanayi ve Ticaret AŞ veya kısaca Banvit, 1968 yılında Bandırma'da yem üreticisi olarak faaliyete başlayan Türk şirketi. Brezilya ya %79.48'i satıldı. "

" 2008 yılına kadar Sommer-Allibert S.A. olarak bilinen Tarkett S.A., yer ve duvar kaplamaları üretiminde uzmanlaşmış, çok uluslu bir Fransız şirketidir. Merkezi Paris yakınlarındaki La Défense'de bulunan bu şirket, Ekim 1997'de diğer iki şirketin birleşmesiyle kuruldu. "

" İSPARK, İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki olarak, 2005 yılında “Güvenle Park Güler Yüzle Hizmet“ sloganıyla sürücülere kaliteli, güvenli, modern otopark hizmeti sunabilmek için kurulmuştur. "

" Çimentaş şirketler topluluğu, ürünlerinde liderliği hedefleyen, her iş sürecinde sürekli kalite peşinde olmanın başarının anahtarı olduğuna inanan, çeşitliliğin kendisini güçlü kılan bir unsur ve temel bir değer olduğuna inanan bir Gruptur. "

" Özelleştirme ile birlikte hem yatırımlara hem de pazar payının genişletilmesi noktasında düğmeye basılmış, ilk etapta Aşkale’deki fabrikanın hantal yapısını ortadan kaldırmak için iyileştirme yatırımlarına başlanmıştır. Yatırım, kapasite artırımı ve iyileştirmeler özetle aşağıdaki şekilde gelişmiştir "

" Dünya çapında 30.000 çalışanı, Türkiye, Romanya, Rusya, Çin, Güney Afrika, Tayland ve Pakistan’da olmak üzere 7 ülkede 18 üretim tesisi, 32 ülkede 34 satış ve pazarlama ofisi ve 11 markasıyla (Arçelik, Beko, Grundig, Blomberg, Elektrabregenz, Arctic, Leisure, Flavel, Defy, Altus ve Dawlance) 145’ten fazla ülkede ürün ve hizmet sunmaktadır. "

" Türkiye çelik sektörünün gelişimi açısından hayati önem taşıyan yassı ürün üretim kapasitesinin artırılmasında önemli bir rol oynayan İsdemir’de kütük, kangal, sıcak rulo, slab ve pik demir üretiliyor. Bu ürünlerin yanı sıra kok kömürü, oksijen, azot, argon, amonyum sülfat, granüle cüruf, katran ve benzol gibi yan ürünler de elde ediliyor. "

" As a top tier automotive equipment manufacturer, AKWEL brings global knowledge in two areas of expertise: fluid management and mechanisms. "

" Toyota Motor Corporation, değişen alanlarda üretim yapan ve büyük bir model yelpazesine sahip olan, 2016 verilerine göre dünyanın en büyük otomotiv şirketidir. "

" Sekiz Sigorta, yıllardır sigorta bünyesinde hizmet veren ender firmalardan biridir. Sekiz Sigortanın binlerce müşterisi ile birlikte çok ilgili çalışanları mevcuttur. "

" Bosch'un çoğunluk hissesi, 1964 yılından bu yana, Robert Bosch Stiftung GmbH'a ait. Vakıf, kurucumuzun yardımsever ve sosyal sorumluluk çabalarını çağdaş biçimde sürdürüyor. Robert Bosch Vakfı, programlarıyla toplumun karşılaştığı sorunların ele alınması için uygun proje ve girişimleri yürütmeye devam ediyor. "

" 2001 yılından başlayan yabancı kurumsal firmalarda kaliteli ürün güvenine dayalı satış hizmetlerimizi 2017 yılında URAZ MİMARLIK VE YAPI MALZEMELERİ İNŞAAT SANAYİ TİC.LTD.ŞTİ. çatısı altında aynı ilkelere bağlı kalarak TSE, ETAG, OSA VE ETA belgelerine sahip kaliteli üretim yapan Yerli ve Yabancı Marka bayiliklerini bünyemize alarak hem satış hem uygululama anlamında hizmet vermektedir. "

" Coca-Cola, Amerika Birleşik Devletleri kökenli, karamelize şekerle tatlandırılmış, alkolsüz içecek markası. Dünyada en fazla tüketilen meşrubat olan Coca-Cola uluslararası araştırma ajansı Interbrandin sıralamasında 2005-2016 yılında dünyanın en pahalı markası olarak tanındı.

" Ficosa International Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. (“Firma” veya “Ficosa” olarak anılacaktır.) olarak Firmamız otomotiv sektöründe yedek parça imalatı alanında dünya çapında hizmet vermektedir. "

" Yüksek kalitede üretimiyle ERBOSAN inşaat, konstrüksiyon, tarım, mobilya ve metal sanayi gibi çeşitli sektörlerin ihtiyacına cevap vermekte, ulusal ve uluslararası pazarlarda elde ettiği ünün haklı gururunu taşımaktadır. "

Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın !

Size yardım etmek için buradayız.Bize 7/24 Whatsapp'tan, Mail'den, Sosyal Medya Hesaplarımızdan ve 0 (551) 942 6212 numaralı hattan ulaşabilirsiniz

" Vonoz Enerji Mühendislik Ve Servis Hizmetleri Sanayi Anonim Şirketi, Yukarıdudullu Mahallesinde, Sarmaşık Sokak No 18'dedir. Ümraniye, İstanbul

" Kastamonu Entegre A.Ş. 1969 yılında Türkiye'de kurulan şirket. Ağaç bazlı panel sektöründe faaliyet göstermektedir. Orman ve ağaç sektöründe faaliyet gösteren Kastamonu Entegre, Hayat Holding bünyesinde, 1969 yılında, İstanbul’da kurulmuştur. "

" Manisa, Kayseri, Bursa, Gebze ve Eskişehir tesislerinin gruba katılmasıyla büyüyen şirket, bugün 158.000m² kapalı alana sahip 6 fabrikasıyla yılda 535.000 ton oluklu mukavva ambalaj üretebilmektedir. Bu miktar şirket bazında Türkiye'deki en büyük oluklu mukavva üretim kapasitesini oluşturmaktadır. "